אזעקות לבית ולעסק

הגברת הביטחון האישי הוא אחד הדברים החשובים שאין חולק עליו, בעשור האחרון עקב עליה ברף האלימות והפריצות ואעדר אכיפה אפקטיבית מביאה אזרחים רבים למגן את עצמם באמצעים שונים.

אחד הפתרונות האפקטיביים הפועלים כבר שנים רבות הם האזעקות, כיום עסקים אין עסק וכמעט אין בית בארץ שלא מרשת עצמות באזעקות משוכללות בכדי להגן על עצמו ולמנוע ממשיגי גבול להתקרב לאזור.

בשנים האחרונות הפכו האזעקות לטכנולוגיות יותר ומאפשרות לדווח בזמן אמת על כל השגת גבול קטנה כגדולה, השימוש בהם מציל לא רק עסקים רבים מבזיזה אלה לעיתים אף חיים שלמים של אנשים ממשיגי גבול.

אלו אזעקות קיימות בשוק?

בשוק קיימות שתי טכנולוגיות מרכזיות והם הקווית והאלחוטית, הקווית נחשבת ליציבה יותר מאחר ואינה סובלת מהפרעות קליטה, אינה מופעלת בסוללות שנגמרות נדי פעם ויש צורך להחליפם, עם זאת מערכת זו צריכה תשתית מתאימה של חיווט והעברת כבלים  בין הגלאים.

לעומת זאת המערכת האלחוטיות נחשבות בעיני רבים לדבר הבא, התקנה פשוטה וקלילה, לא דורשת תשתית מיוחדת והעברת כבלים, מתאים מאוד לבתים בנויים, גמישות גדולה במיקום הגלאים ועוד, מערכת זו על אף שהיא אלחוטית מאפשרת יציבות דיי גבוה אודות לטכנולוגיות חדישות שמיוצרות בשנים האחרונות, על אף שהיא דורשת תחזוקה מעט גבוהה יותר, היא הטכנולוגיה המועדפת כיום.

אור פתרונות תקשורת  מומחים באזעקות, מביאים לכם את פתרון כולל לבית ולעסק, מערכת אזעקה עם התקנה מקצועית, הדרכה ואחריות מלאה בכל עבודה.