אינטרקום לבתים ועסקים

בבתים פרטיים רבים ובבתי עסקים היום מותקנת מערכת אינטרקום. משנה לשנה המערכות הללו הופכות להיות הרבה יותר מתקדמות והרבה יותר איכותיות כך שרבים משתמשים בהם, ולא רק בבנייני משרדים כפי שהיה נהוג בעבר אלא גם בבתי מגורים, בתים פרטיים, מוסדות חינוכיים ועוד.

כיום ניתן למצוא מגוון מערכות אינטרקום שונות אשר החיבור ביניהן אל העמדה המרכזית מתאפשר או באמצעות חיבור חוטי או באמצעות רשת האינטרנט האלחוטית כך שניתן לחבר את המכשיר גם אל טלפונים סלולאריים ומכשירים ניידים כמו טאבלטים, מרכזי מערכות של בתים חכמים ועוד.

סוגי מערכות אינטרקום

בשנים האחרונות, עם התקדמות הטכנולוגיה, נוצרו לא מעט סוגים של מערכות אינטרקום ולכן לפני שבוחרים חשוב להכיר את הסוגים השונים ולבצע בחירה חכמה המותאמת לצרכים שלכם:

  1. מערכת אינטרקום עם שפופרת – המערכת המסורתית אשר כוללת כפתור לחיצה המתחבר לטלפון שפופרת פשוט המאפשר קישוריות ופתיחה של השער, הדלת או כל דבר דומה. לרוב עמדת השפורפרת נמצאת אצל המזכירה הראשית בבניינים גדולים או במיקום מרכזי בבית פרטי כך שתהיה גישה למענה מיידי.
  2. אינטרקום טלוויזיה עם מסך – מערכת הרבה יותר מתקדמת אשר מאפשרת לראות מי האדם המצלצל במערכת האינטרקום וכך לבחור האם לענות לצלצול או לא, או האם לפתוח את השער או לסרב, מה שמאפשר אבטחה הרבה יותר טובה ובקרת כניסה ויציאה מתקדמת.
  3. אינטרקום אלחוטי – מערכת אינטרקום המחוברת אל רשת האינטרנט האלחוטית וכך ניתן להעביר נתונים בקלות ומבלי לבצע חיווט ועבודות התקנה מורכבות מידי. במערכות כאלו גם ניתן לקבוע שליטה על המערכת באמצעות טלפונים חכמים או טאבלטים וכך להגיע לנוחות רבה יותר של שליטה על המערכת.
  4. שילוב קודן או טביעת אצבע – מאפשר לעובדי משרדים או בני הבית להיכנס ולצאת מבלי שיצטרכו לקרוא במערכת האינטרקום וכך ניתן לבצע את המעבר בצורה מהירה יותר.

אנו מציעים לכם מגוון רחב של מערכות אינטרקום לבתים ועסקים ומתאימים עבורכם את המערכת הנכונה והמתאימה ביותר בשבילכם בהתאם למקום, לצרכים ולתקציב. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבצע בחירה נכונה וחכמה.