כיסוי WI-FI  לבתים וממסדות

אם יש לכם מערכת אינטרנט קווית ואתם רוצים לשדרג אותה למערכת WIFI  מתקדמת ואיכותית אשר תאפשר קליטה בכל מקום במבנה ללא הפרעות תקשורת, הגעתם אל המקום הנכון.

אנו מציעים לכם שירות כיסוי WIFI מקצועי ומתקדם הכולל שדרוג של מערכת האינטרנט הקווית בבית שלכם, במשרד או בכל מקום אחר, ויצירת תקשורת WIFI שתאפשר קליטה איכותית בכל מקום במבנה ושימוש הרבה יותר נוח.

למי זה מתאים? ולמה דווקא אנחנו? קראו את המאמר הבא ותלמדו קצת יותר על הנושא, על היתרונות של כיסוי WIFI לבתים ומוסדות ומדוע כדאי לכם לבחור בנו לבצע עבורכם את העבודה.

למי זה מתאים?

כיסוי WIFI לבתים ומוסדות מתאים למקומות בהם מתבצעת גלישה מרובת משתתפים באמצעות רשת ה WIFI . אלו יכולים להיות בתים בהם יש כמה מחשבים שונים, או בתים חכמים בהם יש גם כמה טאבלטים המאפשרים שליטה על הבית כולו, בתים גדולים בהם נקודת האינטרנט לא מגיעה לכל מקום וגם WIFI  רגיל לא שולט על כל הבית או משרדים בהם רוצים לאפשר גלישה מכל מקום בנוחות וללא הפרעות תקשורת.

במיוחד מוסדות ועסקים אשר זקוקים לחיבור אינטרנט קבוע ויציב יכולים להשתמש בכיסוי הזה על מנת לאפשר תקשורת יציבה גם מבלי לעבוד קשה על חיבורים קוויים והתקנות מורכבות.

למה לבחור בנו?

חברת אור פתרונות תקשורת הינה חברה העוסקת בתחום כבר שנים רבות, החל מהימים בהם האינטרנט היה פשוט ובסיסי מאוד. אנו עובדים עם מגוון רחב של חברות אינטרנט בישראל, עוסקים בהתקנות מורכבות ופתרונות יצירתיים לפי הדרישות של הלקוחות שלנו.

בנוסף, אנו מעניקים לכם 10 שנות אחריות לרשתות האינטרנט כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי לא רק שהעבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר, אלא שגם במקרים בהם תהיה לכם בעיה יהיה לכם מיד אל מי לפנות ולקבל את המענה הטוב ביותר.

אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו עוד היום לטלפון 03-5268080 ונשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם את השירות הנכון והטוב ביותר, ואת המענה המדויק ביותר לדרישות שלכם.