הקמה ותחזוק רשתות אינטרנט לעסק

רשת ביתית ואלחוטית כבל רשת שקע.
בעולם של היום כל עסק שרוצה להתנהל בצורה יעילה ועדכנית חייב מערכת מחשוב בסדר גודל מסוים. מערכת כזו מציגה לא רק יחידות קצה בדמותם של מחשבים אישיים, אלא גם שרת מרכזי וחיבור לרשת האינטרנט. רק כך ניתן לעבוד על מידע רב, לאחסן מידע ולגבותו, לשלוף מידע מתי שרוצים, ולהעביר מידע בצורה וירטואלית.

מערכות מחשוב כאלה מציגות צורך נקודתי ותדיר של פתרונות תקשורת על ידי טכנאי מחשבים מקצועי. רק טכנאי שמכיר היטב את המערכות השונות ומציג הכשרה מקצועית ברמה גבוהה וניסיון רב שנים, הוא זה שיכול לקיים את ההבטחה לשירות מספק לחלוטין בכל משרד או עסק אחר אליו הוא מגיע לתת שירות.

שירות מותאם וממוקד לכל אופי של תקלה

ההתמחות של טכנאי מחשבים מקצועי במערכות התשתית של בזק ADSL מציגה פתרון מקצועי מלא עבור לקוחותיו שעובדים עם ספקי אינטרנט כמו אקספון, נטוויז'ן ו-012. כך יכול כל לקוח ליהנות משירות ממוקד בהתאם לכל תקלה בתשתית זו במהירות רבה ועד לפתרונה המלא.

בפועל, מדובר על אבחון תקלות גלישה במחשבים שונים של העסק, על טיפול בגלישה אטית בשל סיבות שונות, על ניתוקים חוזרים ונשנים מרשת האינטרנט, על החלפה של ציוד ישן בחלפים מתקדמים ואיכותיים יותר, על זיהוי תקלות עתידיות ועל יצירת עבודה רציפה ושוטפת של כל עובד בכל עסק.

זמינות גבוהה לכל פרויקט מחשוב לעסק

טכנאי מקצועי מאוד יודע לספק שירות הקשור לא רק לתיקון של תקלות שונות. כך, אל מול היכולת הרבה שלו להתמודד עם מורכבות רבה מאוד של כל תקלה, הוא מציע גם עבודה יסודית שכוללת גם תכנון מראש לגבי פרויקטים שונים בתחום התקשורת עבור בעלי משרדים ועסקים אחרים שנשענים על מערכת מחשוב.

בין אם מדובר על הגדרות מודם, על חיבור תשתית של רשת האינטרנט, או על כל פרויקט אחר בכל סדר גודל ובכל סוג של עסק, היכולת המקצועית, העבודה עם כלים מתאימים, הגישה העדינה לציוד קצה, והפתרון של כל מכשול או בעיה בעת חיבורים והגדרות, מבטיחים לכל לקוח תוצאה שתהיה מקובלת עליו בכל מאת האחוזים.