הוספת נקודת אינטרנט של בזק

אם יש לכם נקודת אינטרנט בבית אשר פועלת על רשת האינטרנט של בזק, ואתם מעוניינים להגדיל את טווח הקליטה או לאפשר חיבורים קווים ישירים במקומות נוספים בבית, עליכם להוסיף נקודות אינטרנט נוספות במקומות הרלוונטיים עבורכם.

חשוב להבין כי כיום, כאשר בכל בית יש מכשירים רבים מאוד אשר מסתמכים על רשת האינטרנט, בין אם רשת קווית ובין אם אלחוטית, יצירת תשתית אינטרנט נכונה וטובה בבית הינה חיונית וחשובה מאוד. לכן יש לבצע בכל בית הערכה של חיבורי האינטרנט הקיימים, ובמידה ויש צורך – לבצע הוספת נקודת אינטרנט אחת או יותר, במיוחד בבתי מגורים גדולים ובעלי מספר קומות.

האם זה שווה את ההשקעה?

במידה ובבית אתם עושים שימוש ברשת האינטרנט עם מספר מכשירים שונים בו זמנית, הדבר עשוי לגרום להפרעות ולבעיות שונות כמו לדוגמא:

  1. האטה במהירות הגלישה
  2. ניתוקים והפרעות ויצירת אי יציבות ברשת
  3. בעיות של קליטת אינטרנט במקומות שונים בבית, ובמיוחד במקומות המרוחקים מנקודת האינטרנט עצמה או חדרים בעלי קירות בטון היוצרים שיבושים כמו חדרי ממ"ד
  4. הפרעה בחיבור של מכשירים נוספים מלבד מחשבים אל רשת האינטרנט כמו טלוויזיות חכמות, חיבורים לשידורי סטרימינג, מערכות שמע, מערכות רובוטיות המבוססות על חיבור אינטרנטי ועוד.

לכן, הוספת נקודת אינטרנט בבית היא בהחלט שווה את ההשקעה ויכולה למנוע מכם את כל הבעיות הללו, ולאפשר לכם לקבל נוחות הרבה יותר גבוהה בהפעלת המכשירים השונים בבית שלכם.<\mark>

מי יכול לבצע הוספת נקודת אינטרנט של בזק?

בכדי לבצע הוספת נקודת אינטרנט יש להשתמש באיש מקצוע מומחה לתחום. אתם יכולים להזמין טכנאי מקצועי מטעם בזק או להזמין טכנאי פרטי מומחה אשר יבצע את העבודה הזו עבורכם. רק שימו לב במידה ואתם מזמינים טכנאי פרטי, כי מדובר באדם מיומן אשר מתמצא היטב בתחום ויש לו את כל האישורים הנדרשים ואת היכולות המתאימות על מנת לבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. במידה והתקנת הנקודה הנוספת לא תבוצע בצורה מיטבית אתם עשויים לחוות תקלות חוזרות ונשנות ובסופו של דבר תצטרכו להוציא כסף על טכנאי נוסף, וחבל.