הוספת נקודת אינטרנט מחיר

עבור הוספת נקודת אינטרנט מחיר תלוי בגורמים רבים, ולפני שנכנס לגורמים הללו, חשוב להבין קודם כל למה הוספת נקודת אינטרנט היא חשובה כל כך ושווה את ההשקעה הכספית בה.

אמנם חיבור אינטרנט אלחוטי הוא נוח מאוד בשל העובדה שהוא אינו מצריך תשתיות וחיבורים שונים, אך בפועל רשת אלחוטית היא פחות יציבה, פגעי מזג אוויר או בעיות אחרות עלולות לגרום לניתוקים והפרעות רבות ברשת כזו. בנוסף, רשת אלחוטית הרבה יותר נוחה לפריצה ולכן אם רוצים לקבל יכולת אבטחת מידע גבוהה יותר, כדאי לבצע הוספה של נקודת אינטרנט קווית ולא אלחוטית.

תקשורת

כיצד נקבע המחיר הוספת נקודת אינטרנט?

כאמור, עבור הוספת נקודת אינטרנט מחיר יקבע בהתאם לכמה פרמטרים, כאשר הפרמטר המשמעותי ביותר הוא התשתית. במידה ויש תשתית מוכנה ויש לבצע בה התקנה בלבד, המחיר יהיה זול, אך אם מדובר במקום בו אין תשתית מתאימה ויש צורך ביצירת תשתית, העלות תהיה גבוהה יותר.

כיום בבניה חדשה חושבים מראש על הנתונים הללו ומכינים תשתית ראויה, אך בבניינים ישנים, אין תשתית מוכנה ופעמים רבות יש לבצע עבודות חפירה ועבודות נוספות על מנת להתקין את נקודת האינטרנט הנוספת.
לכן, אם אתם חושבים על הוספה של נקודת אינטרנט, השלב הראשון הוא לקבל ייעוץ מקצועי בכדי להבין מה נדרש בכדי להתקין נקודה כזו, ועל פי הדרישות – כמה זה יעלה.

למה דווקא אנחנו?

כאמור, הוספה של נקודת אינטרנט כוללת ברוב המקרים עבודה מורכבת ולא פשוטה. עבודות החיווט צריכות להתבצע באופן מדויק ונכון על מנת לענות על כל הדרישות של הלקוח ועל מנת לספק נקודת אינטרנט יציבה ובטוחה.

לכן, המומחים שלנו עומדים לשירותכם. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב מאוד בתחום אשר יש להם את כל הידע הנדרש בכדי להמליץ לכם על המיקום המתאים ביותר בו יש לבצע את ההתקנה, ולתת לכם מידע על הפעולות שיש לבצע על מנת להוסיף נקודת אינטרנט נוספת במיקום הנדרש. בהתאמה לכך, תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת והוגנת וליהנות מאינטרנט מהיר ויציב יותר בבית או בבית העסק שלכם.