הוספת נקודת אינטרנט קווית

ברוב בתי המגורים, במיוחד אלו אשר נבנו לפני עשור ויותר, יש נקודת חיבור קווית אחת בלבד. במצב כזה, ניתן לחבר רק מחשב אחד אל הרשת הקווית, המחשב אשר נמצא בסמוך אל הראוטר, וכל שאר המחשבים או המכשירים בבית מבוססים על חיבור אלחוטי, דבר שהוא לא תמיד נוח, פוגע באבטחת המידע וגם חושף את המידע שלכם לפריצות שכן הרשת האלחוטית קלה יותר לפריצה לעומת הרשת הקווית.

לכן היום ביותר ויותר בתי מגורים בעלי הבית מעוניינים לבצע הוספת נקודת אינטרנט קווית אשר תאפשר להם לחבר יותר מחשבים אל הרשת הקווית ולהעניק להם חיבור יציב, מהיר ובטוח יותר.

חיבור קווי בכל חדר

הוספת נקודת אינטרנט קווית מאפשרת ליצור חיבור קווי בכל חדר או בכל מיקום בבית. היום, כאשר שיעורי הבית של הילדים דורשים מחשב פעמים רבות, ולכל ילד יש את המכשיר שלו, מדובר באופציה אשר תאפשר לכם להפוך את השימוש ברשת האינטרנט בבית להרבה יותר קל והרבה יותר נוח, ולשמור על חיבור יציב במיוחד.

חיבור קווי בכל חדר משמעותי מאוד במיוחד עבור משפחות מרובות ילדים או משפחות בהן ההורים עובדים מהבית, מה שמצריך מחשבים פנויים וחיבורים נגישים לכל אחד מבני המשפחה, וחיבור יציב אשר יאפשר שימוש זמין ונוח ללא הפרעות כפי שיכול להתרחש בעת שימוש עם חיבור WIFI.

התאמה לבתי מגורים גדולים

בבתי מגורים גדולים בהם יש יותר מקומה אחת, נקודת אינטרנט אחת לא מספיקה כלל וכלל. גם אם מחברים ראוטר המאפשר חיבור של מכשירים באופן אלחוטי לאותה נקודה, כאשר מתרחקים מהמכשיר החיבור הופך לאיטי יותר, סובל מחוסר יציבות ואפילו יכול לא לאפשר את החיבור. כמובן, היום יש מכשירים המאפשרים להרחיב את טווח הקליטה, אך חשוב להבין כי הדבר יכול להעלות את רמות הקרינה בבית, וגם אז החיבור לא תמיד יהיה יציב.

לכן בבתים כאלו כדאי מאוד להוסיף נקודות אינטרנט קוויות נוספות על מנת שיהיה אפשר ליהנות מחיבורים יציבים, ולהפוך את הבית לנוח ונגיש יותר, וגם בטוח יותר.<\mark>