התקנת נקודות רשת לאינטרנט

התקנת נקודות רשת אינטרנט בדרך הקלה ובראש שקט עושים עם המומחים של אור פתרונות תקשורת המנוסים בתחום, למי מאיתנו אין רשת אינטרנט? בעידן של היום נקודות אינטרנט במקומות נחוצים זהו דבר הכרחי, בין אם הדבר משמש אותנו לעבודה או לשימושי הנאה, פשוט אי אפשר בלעדיהם, מתי הבעיה מתחילה?

בעיות תקשורת?

לרוב הבעיות מתחילות כאשר יש קליטה חלשה או כאשר חברות התקשורת לא ביצעו את עבודת התשתית כנדרש ואז אנו חובים ניתוקים והפרעות גלישה, לכל זאת ועוד לאור תקשורת יש את הפתרונות, אנו צוות עם ניסיון מוכח של שנים רבות בתחום ויודעים לספק פתרון מלא בכל עבודה, הדבר בא לידי ביטוי במקומות בהם נחוץ יותר מנקודת תקשורת אחת או לחילופין במקומות שבהם חברות התקשורת הקיימות אינן מספקות תמיכה, כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

התקנת נקודות תקשורת בכל פינה שתרצו

אין ספק שנקודת תקשורת חוטית יציבה הרבה יותר מחיבור אלחוטי, האומנם מדובר בכבל שעלינו לחבר אבל במקומות רבים כאשר השימוש האינטרנטי הוא כל כך מסיבי, אנחנו צריכים חיבור יציב בכל נקודת זמן, אצלנו תוכלו לקבל שירות של התקנת מספר נקודות אינטרנט ברחבי הבית או המשרד ובכך ליהנות מחיבור אידיאלי בכל רגע.

שירות ואחריות

חברות שמכבדות את עצמם תמיד ידעו לתת לכם שירות טוב בעת ביצוע העבודה ולאחריה, במיוחד בתחום כמו שלנו השירות ואחריות חשוב מאוד, תארו לעצמכם להסתדר יום שלם ללא גישה לאינטרנט, ברור שהדבר לא פשוט בייחוד עם האינטרנט משמש אותנו לעבודה,

באור תקשורת מקפידים לתת שירות במענה אנושי ואדיב ובמידת הצורך הגעה במזמן קצר ביותר לטיפול ותיקון התקלות וכל זאת כדי לאפשר לכם חזרה לשגרה בצורה הטובה ביותר.

להתקנה וטיפול בתקלות בתשתית האינטרנט חייגו 050-6675574